Velika pobjeda Bosne u Orašju

Fudbaleri visočke Bosne savladali su kao gosti ekipi Orašja s 2:0 u susretu 12. kola Prve lige Federacije BiH. Bez većih uzbuđenja igralo se u prvom poluvremenu, ali je ipak jedna lopta završila u mreži i to domaćeg tima. Igrala se 27. minuta. Sjajnu akciju gostiju iz Visokog završio je Čiva za rezultat prvog poluvremena od 1:0. Imalo je Orašje terensku nadmoć u nastavku. Bosna je veći dio drugog poluvremena igrala s igračem manje nakon isključenja Čomage, ali su u 77. minuti uspjeli da riješe pitanje pobjednika. Tahiri je pogodio za konačnih 2:0. Prva liga FBiH, 12. kolo: Orašje – Bosna 0:2 (Čiva 27’, Tahiri 77’) ORAŠJE: Ivkić, Pejić, Breškić, Kobaš, Ćosović, Brkić, Vidović, Širanović, Marošević, Prgić, Mujić. BOSNA: Bekan, Frljak, Krajišnik, Hodžić, Handžić, Čivas, Karavelić, Tahiri, Čomaga, Daniel, Selimović.