Velika tri boda za Jedinstvo u Lukavcu

Jedinstvo je velika tri boda osvojilo na gostovanju u Lukavcu kod Radničkog (1:0). Prvo poluvrijeme ovog susreta nije donijelo mnogo uzbuđenja. Zabilježen je tek poneki pokušaj na obje strane, a gosti su se prvi našli u šansi preko Muje Mujagića, koji šutira pored gola. Zatim su i domaći imali dvije šanse. Pokušaje Todorovića i Suljića brani golman gostiju Abdihodžić, te je ostalo 0:0 nakon prvog dijela. Samo što je počelo drugo poluvrijeme gosti dolaze do vodstva. Mrežu Nikolića pogodio je Šiljeg za vodstvo od 1:0. Pokušao je Radnički do kraja stići do poravnanja. Junuzović je bio najopasniji, ali je do kraja ostalo 1:0 za jako važnu pobjedu Jedinstva. Prva liga FBiH, 25. kolo: Radnički – Jedinstvo 0:1 (Šiljeg 48’) RADNIČKI: Nikolić, Todorović, Konjhodžić, Suljić, Musić, Mujkić, Junuzović, Mujagić, Halilagić, Dautović. JEDINSTVO: Abdihodžić, Šehić, Šiljeg, Burnić, Mujagić, Topić, Milenković, Abdihodžić, Remić, Nuspahić, Delić.