Nogometaši Bosne slavili u Zavidovićima

Nogometaši Bosne upisali su drugu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva Druge lige Centar, a Bosna je danas bila bolja rezultatom 2:1 od ekipe Krivaje u Zavidovićima. Bosna je imala inicijativu u prvom poluvremenu, ali bez realizacije, a drugo poluvrijeme je počelo loše po Bosnu, jer je isključen golman Strika, a domaći su nakon toga i poveli. Ipak nogometaši Bosne su pokazali snagu, spremnost i pribranost, pa su u samom finišu utakmice uspjeli doći do potpunog preokreta golovima Čomage i Alena Plakala pred sami kraj meča. Bosna je do bodova došla mnogo teže nego se očekivalo, a osim golmana Strike koji će pauzirati narednu utakmicu, treći žuti karton je dobilo još nekoliko nogometaša Bosne. Naredni meč Bosna je domaćin neugodnoj ekipi Radnika iz Hadžića.