NK Bosna Visoko prvak Druge lige “Centar” i novi – stari član Prve lige BiH!

Visočka Bosna vraća se u društvo klubova koji čine Prvu nogometnu ligu Federacije BiH! Pobjedom od 3:1 protiv NK Usora u Žabljaku, “Karioke” su u posljednjem kolu odigranom u nedjelju uspjele nadoknaditi 2 boda zaostatka za NK TOŠK i na kraju sa bodom prednosti kao prve proći kroz cilj. Bosna i TOŠK od starta sezone su vodili “mrtvu” trku i na kraju je sastav koji u svojim vitrinama ima i trofej pobjednika Kup-a BiH osvojio naslov prvaka. Redakcija Prvog portala o sportu i rekreaciji u Zeničko – dobojskom kantonu igračima, trenerima i upravi Bosne čestita na uspjehu uz želju da ovaj klub više ne dođe u situaciju da izgubi prvoligaški status. Krivaja je u Zavidovićima savladala Borac, dok je Stupčanica u derbiju začelja sa 3:1 bila bolja od komšija iz Breze. Natron je bio uvjerljiv protiv Pobjede.