Bosna poražena u Kaknju, asistencija Kouadija u pobjedi Travnika nad Željezničarom

Fudbaleri Sarajeva, koji se nalaze na posudbama u drugim klubovima, ovog vikenda zabilježili su nove nastupe.

Naš partnerski Klub, Nogometni klub Bosna Visoko upisao je novi poraz na gostovanju kod Rudara u Kaknju. Krajnji ishod utakmice glasio je 2:1 za domaće, a za Bosnu je svih devedeset minuta na terenu proveo Tarik Handžić. U prvom poluvremenu nastupio je i Amar Burović, dok je Ildar Klarić utakmicu posmatrao sa klupe.

Nogometaši Travnika savladali su Željezničar na stadionu “Pirota”, a jedan od najboljih pojedinaca utakmice bio je Germain Kouadio, koji je zabilježio asistenciju. Rijad Kobiljar i Nemanja Anđušić nisu ušli u igru. Novi Pazar je izgubio na gostovanju kod Crvene Zvezde rezultatom 2:0, a čitavu utakmicu odirago je Miroljub Kostić, dok je Radoš Protić u igru ušao u 46. minuti.

Bosna će u narednom kolu dočekati Jedinstvo, Novi Pazar Radnički, dok će Travnik gostovati Veležu.