Visočke “Karioke” osvojile malonogometni Memorijalni turnir “Asim Ferhatović Hase”,

Ekipa visočke Bosne osvojila je 25.memorijalni turnir Asim Ferhatović Hase, savladavši Sarajevo rezultatom 3:2.

Bordo ekipa u vodstvo je stigla pogotkom Mujakića, ali je Samir Nuhanović veoma brzo poravnao rezultat. Ragipović je opet doveo ekipu Sarajeva u vodstvo da bi pred kraj prvog poluvremena Hodžić drugi put vratio stvari na početak.

U drugom poluvremenu gledaoci na tribinama vidjeli su nekoliko odličnih prilika i s jedne i s druge strane, a gol za pobjedu postigao je Cana u 34. minuti čime je Bosni donio trofej pobjednika.

U meču za treće mjesto Olimpik je slavio protiv Željezničara rezultatom 6:3.

Za najboljeg golmana turnira proglašen je Adin Kadrić iz ekipa Sarajeva, dok je nagrada za igrača koji najviše podsjeća na Asima Ferhatovića pripala Fadilu Čizmiću. Najbolji strijelac turnira bio je Denis Cana.