Šero presudio Veležu u Visokom

U veoma zanimljivom prijateljskom duelu danas su na stadionu Luke u Visokom snage odmjerili federalni prvoligaši Bosna iz Visokog i mostarski Velež, a Bosna je slavila rezultatom 3:1.

Nakon prvih 45. minuta mreže su mirovale, a Velež zatim dolazi u vodstvo u 52. minuti kada lijep udarac Farisa Handžića završava iza leđa golmana Bosne. Ipak, Bosna se vraća u igru preko Amara Čabaravdića koji je bio siguran sa 11. metara, da bi publika do kraja vidjela još dva pogotka Bosne. Igrao se 69. minut susreta.

Oba su djela Nihada Šere i Visočaci su slavili sigurnu pobjedu. Velež je kod rezultata 1:1 imao sjajnu priliku preko Rodriga, ali njegov pokušaj spriječila je stativa.

NK Bosna Visoko – FK Velež 3:1 (0:0).

NK Bosna Visoko: Bekan, Ćubara, Goralija, Hrelja, Rizvanović, Čulov, Hajdarović, Hodžić, Cana, De Gracia, Dizdarević. Još su igrali: Abadžija, Frljak, Čabaravdić, Pandžić, Sejdić, Klačar, Šarić.

FK Velež: Tipura, Doljančić, Zvonić, Kuduzović, Petrović, Ćosić, Panesso, Tatar, Mujezinović, Ovčina, Brandao. Još su igrali: Rahimić, Alikadić, Mrgan, Memić, Ćemalović, Simić, Krcić, Rodrigo, Obradović, Avdić, Handžić, Klarić.