Prva liga FBiH Branitelj – Bosna 2:1 (1:0)

Iako se sredinom drugog poluvremena činilo da Bosna u Mostaru može doći do jednog ili sva tri boda, na kraju su se ipak radovali domaći igrači ekipe Branitelja i upisali prvu pobjedu. Bosna je jako loše otvorila susret u Mostaru, a domaća je ekipa tokom cijelog prvog dijela napadala, dok je Bosna imala prilike iz dvije kontre.

Domaći su poveli u 41.minuti golom Miličevića, da bi Bosna odlično otvorila drugo poluvrijeme i pogotkom Handžića došla do izjednačenja. Taj dio utakmice potpuno je bio u znaku igrača Bosne, koji su kontrolisali igru, međutim odbrana Bosne je danas bila slabiji dio tima, pa je domaća ekipa ponovo nakon loše igre odbrane uspjela doći do prilike koju je u 79.minuti realizovao Bebanić za konačnih 2:1. Ovo je bio treći vezani poraz nogometaša Bosne. Nakon dva poraza u prvenstvu Bosna će zadržati mjesto u sredini tabele Prve lige Federacije BiH.