Prijateljska utakmica // NK Bosna – NK Krivaja 2:5

U utorak je na stadionu Luke u Visokom odigrana prijateljska fudbalska utakmica između domaće Bosne i ekipe Krivaje iz Zavidovića. Bila je ovo prilika da trener Džaviti isproba određene kombinacije, ali i provjeri mlade igrače, odnosno da vidi koliko će se na njih moći osloniti u narednoj sezoni.

Ipak, gosti su se pokazali kao mnogo bolja i uigranija ekipa, jer su na kraju slavili ubjedljivu pobjedu 5:2. Već nakon prvog poluvremena gosti su vodili sa 4:0, a u nastavku je Bosna uspjela donekle da ublaži poraz. Prvi gol za Bosnu je ustvari bio autogol, dok je pred kraj meča Tarik Pandžić postigao drugi gol za domaći tim. Strijelci za goste su bili Mirsad Šijerkić 2x, Meris Selimović 2x i Nerman Lišić.