Kiks nogometaša Bosne, Bosna – Radnik 1:1 (0:0)

Pribojavali su se nogometaši Bosne ove utakmice, jer ekipa nije bila kompletna, a Radnik je tradicionalno neugodan protivnik. Na kraju se strahovanje pokazalo i opravdanim, jer Bosna nije uspjela pobjediti ekipu iz Hadžića, iako je moglo biti i drugačije da je u prvom poluvremenu visočki tim iskoristio brojne prilike. I na početku drugog dijela je Bosna bolja, ali onda po onom nepisanom pravilu, kada se ne postignu golovi, dolazi period u kojem se gosti bude i sve su opasniji po gol domaćina, da bi sve iskoristili u 66.minuti kada su i poveli nakon jednog od nekoliko kornera koje su izveli u tom periodu. Nakon toga Bosna kreće na sve ili ništa, ali do kraja je samo Alimanović golom u 87.minuti uspio izjednačiti na konačnih 1:1. Vrijedna dva boda je izgubila Bosna ovim remijem i to je samo nastavak loših partija izabranika trenera Karahmeta, pa ako se želi zadržati prvo mjesto ispred Toška, mora se itekako popraviti igra već za sljedeće gostovanje kod Rudara u Zenici.