Golovima Čehajića i Čabaravdića Visočani zasluženo do pobjede: NK Bosna – NK Zvijezda 2:0

U ovim trenucima glavni arbitar susreta NK Bosna Visoko – NK Zvijezda Gradačac označio je kraj utakmice na Gradskom stadionu “Luke”. Nogometaši Bosne iz Visokog sigurnom i dobrom igrom uspjeli su doći do pobjede od 2:0 protiv velikih rivala iz Gradačca, čime su upisali nova tri boda i upotpunili kompletan učinak iz prva četiri kola u okviru kojih su ostvarili četiri pobjede.

Dakle, zasluženo Bosna stiže do nove pobjede, a “krivci” za rezultat 2:0 su Čehajić, koji je atraktivno škaricama u 59. minuti pogodio za 1:0, a zatim i kapiten Čabaravdić, koji u 86. minuti sa bijele tačke pogađa za 2:0, a nakon što je penal načinjen nad Canom.

U prvom dijelu utakmice gledali smo 20 minuta zaista dobre igre, ali nakon toga je uslijedio pad ritma i obje ekipe su lošim utiskom završile prvi dio utakmice. Ipak, drugi dio utakmice donosi mnogo više uzbuđenja, barem kada je riječ o ekipi visočke Bosne, jer gosti nisu uspjeli ni zaprijetiti golu Bekana u drugom dijelu utakmice, te su Visočani sa dva gola potopili gradačačku Zvijezdu. Trener Dedić izvršio je prave izmjene, uvodeći Čehajića i Čabaravdića, koji su postigli golove za pobjedu Bosne.

U narednom kolu Visočani će ići na novo, drugo ovosezonsko gostovanje, kada će gostovati kod ekipe GOŠK-a iz Gabele, gdje će tražiti novu pobjedu i nova tri boda za ostanak na samom vrhu tabele Prve nogometne lige FBiH.

Orašje – Rudar 0:0
Velež – Radnički 1:2
Goražde – Jedinstvo 0:1
Čapljina – Travnik 3:1
Bosna Sema – GOŠK 3:2.