POBJEDA BOSNE!

U okviru 11. kola Druge lige Centar nasa ekipa ugostila je ekipu NK Usora,

U proslom kolu nasa ekipa je pobjedila u gostima Borac iz Jelaha 0:2, dok je ekipa Usore podijelila bodove sa ekipom Žepca.

Nakon poraza u Ustikolini Bosna je uspjela da veze dvije pobjede i da danas upise trecu vezanu pobjedu sto nasu ekipu plasira na drugo mjesto tablice.

Strijelci za našu ekipu bili su Fejzagić i Brkić!

Naša ekipa je bila bolja tokom cijele utakmice ali nije bilo dovoljno sreće u prvom poluvremenu, te smo sa rezultatom 0-0 otišli na pauzu.

Na  početku drugog poluvremena naša ekipa je pokazala jos bolju igru i brzo smo došli do prednosti golom Fejzagića. u 57. minutu.

Tačku na ovu utakmicu stavio je Brkić, nakon njegovog gola utakmica je bila iskusno privedena kraju.

U narednom kolu naša ekipa gostuje ekipi NK Famos, utakmica je na rasporedu 29.10.2022. u 14:30h

Ovom prilikom želimo da čestitamo našoj ekipi i stručnom štabu na zasluženoj pobjedi i naravno želimo im mnogo sreće u narednom kolu.