FOTO/IZVJEŠTAJ : POBJEDA U VITKOVIĆIMA – NK AZOT 1:5 NK BOSNA

Poslije dva poraza i remija , naša ekipa je upisala prvu pobjedu u ovoj polusezoni. U okviru 19.kola DLC FBIH naš tim je gostovao u Vitkoviće ekipi Azotu. Mreže su mirovali sve do 25.minuta kada je Fejzagić asistirao Vili i Vila lobovao golmana Ajanovića i donio prednost Bosni. Nakon greške odbrane igrač Azota izlazi jedan na jedan na golmana, ali Bekan fenomenalno brani. Igrao se 32. minut domaćin je imao slobodni udarac sa 18 metara ,a Bekan je bio opet na visini zadatka . Igrao se poslijedni minut prvog poluvremena ,Vila pronalazi Brkića i Brkić postiže pogodak za 0:2. I na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:2 . Azot je stvarao pritisak početkom drugog poluvremena,78.minuti postiže pogodak za smanjenje rezultata na 1:2. 83.minuti na sjajanu asistetenciju Fejzagića Jusufović postiže pogodak za 1:3. Nakon dvije asistencije Fejzagić se u 86.minuti upisuje u strijelce sa bijele tačke. I u samom finišu susreta Salakanović postiže pogodak za konačni rezultat 1:5.

Iduće kolo u goste nam dolazi ekipa Unisa iz Vogošće.