FOTO / IZVJEŠTAJ: NK Žepče 1-2 NK Bosna

U okviru VII kola Druge lige Centar naša ekipa je putovala u Žepče.

Nakon pobjede u prošlom kolu, Bosna je imala samo jedan cilj a to su nastavak dobre forme i  sva 3 boda u Žepču.

Odlično smo otvorili utakmicu naš kapiten Belmin Hindija je pogodio za 0-1 i sa tim rezultatom smo završili prvih 45’ minuta.

U drugo poluvrijeme ekipa Žepča je ušla mnogo bolje i brzo su izjednačili na 1-1 gol je postignut u 56’ minutu.

83’ minuta se igrala kada je Helač ponovo postigao odlučujući pogodak za našu ekipu i tim golom osigurao nova 3 boda i naravno prvo mjesto na tabeli Druge lige Centar.

Kuriozitet ove utakmice za razliku od svega što gledamo u ovoj ligi je objava na zvaničnom FB Pageu ekipe NK Žepče 1919.

Čestitamo ekipi Bosne na pobjedi, a posebno želimo pohvaliti gest kada su očistili gostujuću svlačionicu i ostavili je urednom. Također želimo pohvaliti i sudijsku trojku koji su cijelu utakmicu sudili fer i korektno.

U narednom kolu naša ekipa ponovo gostuje, a to je ekipa NK Kolina, utakmica na rasporedu 01.10.2022 u 15:30

Našim momcima i stručnom štabu upucujemo iskrene čestitke na današnjoj pobjedi.