Bosna slavila u Zenici. Kostiću 90. minuta protiv Zvezde

Proteklog vikenda, igrači Bordo kluba koji su na posudbama, igrali su nove utakmice u svojim klubovima.

Naš partnerski klub, Nogometni klub Bosna Visoko, slavio je na gostovanju kod zeničkog Rudara rezultatom 1:0, a pobjedonosni gol postigao je Alem Plakalo u 82. minuti utakmice. Osim Plakala, nastup su zabilježili i Muharemović, Čulov, Čiva, Čomaga i Muhamed Plakalo.

Miroljub Kostić je i ovog vikenda odigrao svih devedeset minuta za Novi Pazar, u pobjedi protiv Crvene Zvezde rezultatom 2:1. Makedonac Risto Mitrevski, poraz njegovog Donjeg Srema na domaćem terenu od Čukaričkog, posmatrao je sa klupe, a utakmica je završena rezultatom 2:1.

Defanzivac Andria Petrović propustio je gostovanje njegovog Viteza Slaviji zbog kartona, a domaćin je slavio rezultatom 1:0.

Mladi golman, Marko Ivkić, sa klupe je posmatrao duel Podrgrmeča i njegovog Bratstva, koji je završen rezultatom 1:1, a lijevonogi Hrelja uknjižio je punu minutažu na pobjedi njegove Mladosti iz Doboj Kaknja protiv Branitelja rezutatom 1:0.